+

Zapomenuté heslo
+


Zadejte emailovou adresu se kterou jste se registrovali a my Vám na ni zašleme odkaz k resetu hesla.


Přihlásit
Spirit Legend

Střelnice Spirit Legend

Naše střelnice se nachází pár kilometrů od Nýrska, uprostřed šumavských lesů. Nachází se cca hodinu autem z Plzně, kousek od státních hranic s Německem.  Vlastní střelnice je certifikována jako venkovní s pohyblivou palebnou i terčovou čárou. Pro střelbu je tedy možné využít celou plochu střelnice, kde lze střílet na standardní i specifické papírové terče ve stojanech, kovové gongy, sklopné poppery či na jiná schválená terčová zařízení, to vše na vzdálenosti od 3 do 100m. Pro nácvik střelby ve ztížených podmínkách lze využívat různé překážky a zástěny. Za deštivého počasí se střílí ze zastřešených prostor nebo mobilních stanů. 
V areálu střelnice k dispozici velké parkoviště pro bezplatné parkování Vašich vozidel, dále klubovna s vnitřním i venkovním posezením, nabízející studené i teplé občerstvení a sociální zařízení s možností se osprchovat po náročném výkonu. 

Team

Dušan Váchal

Dušan Váchal

nadšenec do zbraní a střeliva, vám doporučí a poradí s výběrem a pořízením nové či použité zbraně. Navíc jako zkušební komisař pro odbornou způsobilost zbraní a střeliva je odborníkem na legislativu a vede kurzy přípravy pro získání zbrojního průkazu.

Milan Tesař

Milan Tesař

dlouholetý instruktor střelecké a taktické přípravy Policie ČR a především skvělý učitel, se o vás postará na střelnici během našich kurzů a rozhodně vás nenechá odejít bez razantního a viditelného zlepšení vašich schopností.

Jan Žižka

Jan Žižka

zakladatel a první velitel Skupiny speciálních operací Vojenské policie – SOG, má za sebou mnohaleté zkušenosti s organizací výcviku a s operačním nasazením SOGu v tuzemsku i v zahraničních misích.

Ivan Poledník

má ve společnosti na starosti zejména obchodní a organizační záležitosti a komunikaci se státní správou. V obranném a bezpečnostním průmyslu se pohybuje již téměř 30 let.