+

Zapomenuté heslo
+


Zadejte emailovou adresu se kterou jste se registrovali a my Vám na ni zašleme odkaz k resetu hesla.


Přihlásit
Zážitkové akce

Zážitkové akce

Přijeďte si k nám vyzkoušet něco z dovedností příslušníků speciálních jednotek, zažijte adrenalin ze střelby mnoha typů zbraní, vyzkoušejte si řízení čtyřkolky, svezte se džípem z 2. světové války nebo si jen v klidu užijte střelbu z luku a kuše. A když budete chtít, můžete se naučit jak rozdělat oheň bez sirek, nebo jak se napít z louže aniž byste riskovali žaludeční problémy. Věřte nám, stojí to za to …

ZÁŽITKOVÁ STŘELBA BEZ ZBOJNÍHO PRŮKAZU
Pro jednotlivce i pro skupiny nabízíme různé zážitkové střelecké balíčky, které vám umožní dozvědět se něco o zbraních, naučit se s nimi bezpečně manipulovat a vyzkoušet si ostrou střelbu spolu s vašimi přáteli či kolegy z práce pod bedlivým dohledem našich instruktorů.

Jak to probíhá?

Výběr zbraně

Na základě zakoupeného střeleckého balíčku či individuálního požadavku vám nejprve připravíme požadované zbraně spolu s municí.

Bezpečnostní briefing

Náš instruktor vás následně detailně seznámí s bezpečnou manipulací se zbraněmi a se správným chováním na střelnici během střelby. 

Zapůjčení ochranných pomůcek

Zapůjčíme vám ochranné pomůcky (sluchátka a brýle).

Střelba

Pod odborným dohledem instruktora si pak na střelišti vlastnoručně nabijete zbraň a zažijete ten neopakovatelný pocit po prvním stisknutí spouště včetně nezaměnitelné vůně střelného prachu.

Focení

Po dostřílení nekončíme, s vybitými a zkontrolovanými zbraněmi si můžete trochu zapózovat, vyfotit se spolu s přáteli a uložit si tak vzpomínku na tento okamžik.

Debriefing

Nakonec s vámi instruktor vyhodnotí vaše výsledky a poradí co a jak zlepšovat. V naší klubovně si pak můžete zakoupit občerstvení či malý suvenýr, vstřebat nové informace nebo si jen chvíli posedět po střeleckém výkonu.

+

Rezervovat areál

Napište nám v jakém termínu chcete areál rezervovat a kolik hostů budete mít. Pokud plánujete v rámci akce využít i nabídky našich kurzů zvolte kurz.

nebo